Dernek Başkanları

1955 maçka doğumluyum sırasıyla bakımlı köyü ilkokulu ,Gültepe ortaokulu, yapı sanat enstitüsü yüksek teknik öğretmen okulu ve Anadolu üniversitesi açıköğretim fakültesinden mezun oldum.

1978-1987 yılları arasında yapı meslek lisesinde öğretmen ve idareci olarak çalıştım. Öğretmenlikten ayrılarak serbest çalışmaya başladım.halen kimya sanayi ve makine sanayi ile ilgili iki şirketin yönetim kurulu üyesiyim. İpin ucu, sümüklü, hayatımın virgülleri ve yüze vuran sevdalar adlı yayınlanmış dört kitabım var. www.ahmetkeskin.com adlı sitede şiir ve makalelelerim yayınlanıyor.

 

Aydın Aykanat

1970  istanbul doğumludur. 1988 yılında Zincirlikuyu yapı meslek lisesi  tesisat bölümünden 1993 yılında  Marmara üniversitesinden   mezun olmuştur.

Mekanik  tesisat sektörünün  öncü  firmalarından  TOKAR  AŞ  de uzun yıllar mühendislik, şantiye şefliği ve  proje müdürlüğü  yapmıştır. Haliç kongre merkezi , Sabiha gökçen havalimanı, Sabancı üniversitesi ,bilgi üniversitesi ,hosim , ford otosan fabrikası gibi ülkemizin önde gelen bir çok  projesinde  çalışmıştır.  2005 yılından itibaren  kurucusu   olduğu  4A MEKANİK TESİSAT  YAPI ENDÜSTRİ  TESİSLERİ  SAN. TİC LTD.  şirketinde  yönetici olarak  görevini sürdürmektedir.   İTO ,TTMD , ASHRAE  üyesi  olup  

Evli  ve 2 çocuk babasıdır.